EnglishSlovenskyČesky

Prihlásenie a registrácia

Registrácia nového zákazníka
Prihlasovacie údaje
Prihlasovacie meno
Heslo
Potvrdiť heslo
Kontaktné údaje
Meno a priezvisko
Pozícia vo firme
Ulica a č.p.
Mesto
PSČ
Štát
Telefón
E-mail
Fakturačné údaje
Názov firmy
Zameranie firmy
Ulica a č.p.
Mesto
PSČ
Štát
Firemný telefón
Fax
IČO
DIČ
Kontaktná osoba
Kontaktný telefón
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Súhlasím s použitím mojej e-mailovej adresy na zasielanie informácií a obchodných oznámení.

Súhlas so všeobecnými podmienkami

Súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami, záručnými a reklamačnými podmienkami a spracovaním mojich osobných údajov spoločnosťou ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s ro, IČO 24828122 so sídlom Boleslavova 53/15, 140 00 Praha 4. Tento súhlas platí na dobu neurčitú bez obmedzenia rozsahu v zmysle príslušných ustanovení zákona č 101/2000 Zb., O ochrane osobných údajov.

Zákon o odpadoch č. 79/2015 Z. z., v platnom znení, stanovuje výrobcom a dovozcom elektrozariadení (teda tým, ktorí uvádzajú elektrozariadenia na trh v SR) povinnosť zabezpečiť ich spätný odber. Pri Vami objednávanom tovare nie je uvedený recyklačný príspevok za elektronické zariadenia. Výška recyklačných príspevkov za jednotlivé produkty je vyznačená na faktúre a fakturovaná Vám ako nášmu odberateľovi. Výška recyklačného príspevku na jednotlivé produkty spadajúce do spätného odberu EEZ je od 1.1.2019 uvedená na www.elektrodesign.sk v sekcii o firme.

Jaký je den v měsíci?
 

Content © ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. a poskytovatelia obsahu (Soler & Palau, VIM, Wernig, Eberle, Belimo CZ, UNIVENT CZ a ďalšie)